Čakry a aura

Čakrový seminářcakry obrazek

Termín semináře: 10.-11.9.2016

Cena 2000 Kč   V ceně semináře jsou skripta, vyrobíme si čakrový náramek, bezmasé jídlo , pití a ubytování  po celou dobu semináře.

Začínáme v sobotu v 9hodin ráno, předpokládaný konec neděle cca 15 hodin. Po předchozí dohodě lze přijet i v pátek,

Zálohu 1000Kč pošlete prosím do 1.9. na účet 2205046001/5500 .Do zprávy pro příjemce zapište vaše jméno. Teprve poté je vaše místo závazně rezervováno.

Jedná se o jeden ze základních seminářů duchovního vzdělávání. Vysvětluje vazby mezi čakrami, naučíme se vnímat jednotlivá energetická těla, pochopíte vazbu mezi barvou a náladou. Doporučila bych ho pro všechny, kdo chtějí začít nebo prohloubit své duchovní znalosti.

Na duchovní cestě vzdělávání a pochopení se mohou vyskytnout různé odbočky, zákruty, zatáčky. Některé potkáme proto, abychom si uvědomili, že ne vždy je přímá cesta ta nejlepší, máme něco pochopit. Na naší duchovní cestě bychom se měli naučit jak bezpečně dojít k osvícení. Zní to moc nadneseně? Možná i ano. Ale proč ne? Duchovní světlo nás osvítí, rozzáří naše oči a odtáhne závoje, které nás zatím zahalují.

Postupně bychom se měli naučit zacházet se sebou samými, pochopit, co se s námi děje, eliminovat možné důsledky našeho někdy neuváženého chování.

Přichází čas na poznání í části sama sebe, na odkrytí schopnosti, které jsme netušili, že máme, na používání smyslů, které doteď byly latentní. Sami víte, že poznání sám sebe, rozvíjení se, je velmi důležitá věc. Nikdo a nic vám nedá tolik, co si můžete dát sami. Nikdo a nic vás nenaučí tolik, co se můžete naučit sami. Jak to dělat správně? Jak se naučit v co nejkratším čase co nejvíce? Semináře jsou jedna z vítaných možností. Existuje více variant jak se vzdělávat. Můžeme si číst knihy, poslouchat pořady v televizi, můžeme jít cestou objevování sami sebe. U knih je jedna malá nevýhoda. Jejich přečtení zabere poměrně dost času. V televizi běží mnoho programů, ale duchovní témata nejsou tak častá. Sami se můžeme učit, ale víme co, a víme jak? To je velmi složitá cesta.

Pokud bych já mohla dát něčemu přednost tak jsou to právě semináře. Během krátké doby vyslechnu mnoho informací. Ty rovnou vyzkouším v praxi, a co si nezapamatuji, později dohledám ve skriptech. Na semináři si vyzkoušíme vyzařování jednotlivých čaker, naučíme se techniky jak vidět auru. S poznáváním svých schopností vám do sebe postupně zapadá mozaika vašeho života. Objevují se další a další souvislosti a vy najednou chápete, proč tu jste, proč váš život byl právě takový, jaký byl, jaký to mělo smysl, co jste se měli naučit. CO  je velmi důležité, poznáváte, že to můžete mít jinak, lépe a radostněji. Aura je vnější obal vašeho těla. Pokud někdo poruší váš osobní prostor, je ve vašem aurickém těle, můžete to vnímat jako velmi nepříjemnou zkušenost. Naučíme se posunout podvědomé reakce na vědomé. Jen tam je totiž můžeme ovládat. Být pány situace.

TO JE OBROVSKÉ PLUS, KTERÉ SI ODNÁŠÍTE.

Já mohu nabídnout poznávání, vědomosti, soustředění, lásku, učení…… co musíte udělat vy? Přijít!

Tyto vědomosti jsou totiž nepřenositelné. Opakovaně poslouchám stesky typu..to kdybych býval věděl, tak bych si ten čas udělal. Pamatujte – jediné co máte je váš čas. Je velmi drahocenný, nedá se darovat, nedá se koupit. Pak za mnou přijdete se zdravotním problémem, chcete poradit řešení a to bylo právě jít na seminář. Nejde to ale vrátit. Čas nelze posunout zpět. Můžeme nahlížet do časových vrstev, ale žijeme teď a tady.

Já vám můžu ukázat cestu, jít po ní však musíte jít sami.

. Tentokrát zkusíme objasnit následující dotazy:

Jak pracovat s čakrami? Co to vůbec jsou čakry? Jak je harmonizovat? Které vůně souvisí s jednotlivými čakrami? Jak s nimi pracovat? Jak poznáme blokaci čakry a jak ji odstranit?  Jak můžeme čakry čistit a aktivovat? Liší se pohled na čakry v šamanské praxi? Jak vidět auru? Dá se to naučit? Jaká rozeznáváme jemnohmotná těla?  Souvisí aura a čakry s meridiány?  Jak se ji naučit vidět? Jaká jsou aurická těla? Jak je to s energetickými upíry? Proč se k někomu dostanou a k někomu ne? Co a jak probíhá při zasvěcení například do šambaly? Co by mělo zasvěcení předcházet? Co jsou to doběhy?  Na co je si třeba dávat pozor?

Závazné přihlášky prosím pošlete co nejdříve. Počet míst je omezen.

Už se na vás  opravdu moc těším

Radomíra Diana

Napsat komentář