Kurs léčení kyvadlem

Kurs léčení kyvadlem

Termín konání kursu: Zatím není určen.

Pořádám kurs Léčení s kyvadlem. Kurs je koncipován jako dvoudenní, ale v případě nutnosti je možno přijít pouze na sobotu. V neděli budeme pracovat s tabulkami, budete mít možnost si vyzkoušet postupy a ihned je ověřit s lektorem.

Místo konání: Kotenčice 90 ( obec mezi Dobříší a Příbramí)

Začátek kursu: Sobota v 9 hodin,

9- 11.30 Jak se naladit na ty správné pomocníky, různé metody a přístupy léčení pomocí kyvadla

11,30-12-30 oběd ve složení polévka, bezmasé hlavní jídlo, moučník

12,30 -17 Práce s tabulkami, výklad, možná nebezpečí a nesrovnalosti, co vše lze kyvadlem zjistit a vyčistit, s přestávkou na svačinu

17-18 večeře bezmasé jídlo dle dohody

18 -19 Konzultace, večer otázek a odpovědí

Neděle

9-9,30 snídaně obilninová kaše, lze domluvit i jinou variantu

9,30 . 11,30 Samostatná práce s tabulkami, jak tabulky navazují na sebe, jak efektivně a správně vyčistit životní situace

11,30 – 12.30 oběd ve složení polévka, bezmasé jídlo, moučník

12,30- 15 Otázky a odpovědi

V ceně pobytu je seminář, skripta, ubytování, bezmasé jídlo , káva a čaj po celou dobu pobytu.

Cena 2500 Kč .

Zálohu 1000 Kč pošlete na účet … č. 2205046001/5500. Záloha je vratná jen v odůvodněném případě vážné nemoci.

Lektor : Michal ( přijal mé pozvání a já si toho opravdu moc vážím)

Info o kursu:

Pracovat s kyvadlem se pro nezasvěceného člověka zdá velmi jednoduché. Přece jen kýve tam a sem. Když potřebuji zjistit, jestli si mám vymalovat pokoj na modro nebo na růžovo nemusím kvůli tomu kývat kyvadlem, ale daleko praktičtější a lepší je použít svůj rozum. Pokud chcete někomu pomoci, vyladit své blízké, je opravdu důležité to udělat zodpovědně. Když jim chcete pomoci a začnete s nimi pracovat , zasahujete do jejich životů. Musíte si být jisti, že máte povolení, zásah provést. Další neméně důležitou věcí je, že když už umíte pomoci a uděláte to, před a po skončení práce se správně připojíte a zase odpojíte. Lehce se může stát , že váš blízký místo aby mu bylo lépe je, mu přesně naopak .Co je nejsmutnější, většinou ani nevíte, že za jeho problémy můžete vy. On pak bojuje se svými démony a vám nezbyde než se jen dívat.

V běžném životě se denně vyskytují situace, kdy je potřeba se rozhodnout. Někteří z nás jsou rozhodnější, jiní zase méně. Ale rozhodnost ještě nezaručuje správnou volbu.

V takových situacích je možné si pomoci kyvadlem. Tento malý nenápadný pomocník může pomoci nejen v rozhodování o tom, co znáte ale i tam, kde to neznáte. Pomocí tabulek se dá dopátrat nejvhodnějšího řešení. Není problém se zeptat, ale často se stává, že nevíme na co se ptát. V tom nám tabulky pomohou. Pomocí kyvadla je možné pomáhat druhým. S rozhodnutím nebo i s vhodným léčením. A nejen to. Je možné s ním pracovat i mimo naši dimenzi, mimo tento náš život. To vše vás naučíme v kurzu práce s kyvadlem, který vychází ze zkušeností a praxe. Jak naší, tak jiných.

Při této příležitosti nabízím tento víkend osobní terapie . Jedná se o živé esence Více domluvíme individuálně.

 

Budu se na vás moc těšit, přihlášky posílejte mailem na adresu rahanur@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 777 087 397 nebo osobně.

S láskou Radomíra Diana Nosálová

Napsat komentář