Kurs Karmicko-kabalistické numerologie

 Kurs karmicko-kabalistické numerologie

Termín: 4.-5.11.2017, začínáme v so v 9 hodin ráno. Konec v neděli ve 14 hodin. Nedělní konzultace je dobrovolná, ale velmi se za ni přimlouvám.

Cena semináře je 1500 Kč. Součástí ceny jsou skripta, bezmasé jídlo a pití po celou dobu semináře. JEN a POUZE účastníci mých kursů si mohou zakoupit výpočtový program v základní verzi za 1200 Kč.(program je nově distribuován na flash disku, tudíž už nebude vázaný na počítač. Je to pro vás výhoda- je přenosný.) Program lze zakoupit i později, ale nelze zakoupit bez absolvování kursu. Další termín semináře předpokládám tak za 3 roky. Pokud váháte, neváhejte, zbývá poslední místo.

Platbu pošlete na účet do 15.10.2017. Číslo účtu je 2205046001/5500 . Při požadavku na jinou platbu mě prosím kontaktujte.

Místo: Kotenčice 90, 26223, obec mezi Dobříší a Příbramí

Existují různé druhy numerologie. Původní významy čísel jsou stejné u všech. Postupně jsem zjistila, že mi vyhovuje výpočet ze jména. Je ideální na párovou numerologii, na termíny schůzek, poznání sám sebe.  Pokud potřebuji informace o zdravotním stavu, použiji jiné metody než numerologii.  Jsem potěšena, že mohu své vědomosti nabídnout i vám.
I když ve výpočtovém programu už pak nebudete potřebovat otrocky počítat, ale vnímat význam, je důležité, abyste pochopili způsob výpočtu. V sobotu si povíme o základním významu čísel, naučíme se vypočítat ručně numerogram a budeme si povídat o kontextech jednotlivých číselných vazeb. Technika výpočtu je důležitá, protože pokud nemáte program a spletete se, můžete napáchat opravdu velké škody. S programem se můžeme  soustředit už jen na význam. Nejvíce dotazů vyvstane až při praktickém použití. Něco jiného je vypočítat numerogram Alberta Einsteina a opravdu něco hodně jiného je vypočítat numerogram svůj nebo svých dětí. Můžu vám říci, že najednou to není neosobní výpočet, ale spousta souvislostí, které vám začnou docházet. Objevuje se to kouzelné slovo AHA. To když vám dojde, proč celý život máte něco špatně . Je někdy až traumatizující, když vypočítáte numerogram svého dítěte a zjistíte, jak moc jste mu jako rodič zkomplikoval život. Nezapomeňte, že duše vašeho dítěte se pro to rozhodla. No, a protože náhody nejsou, je asi čas s tím něco udělat, je čas zjednodušit zkušenosti, kterými duše prochází. Je možná čas na úpravu jména. Uvědomte si jednu věc, je hodně lidí, kteří se narodí a zemřou, aniž by si byli vědomi síly svého jména. Vy jste se – „souhrou náhod“ dozvěděli o numeru, o řeči čísel a proto je asi čas s tím něco udělat.
Karmicko kabalistická numerologie v podstatě stojí na faktu, že každé písmenko má svou energetickou hodnotu vyjádřenou číslem. Kombinace písmen našeho jména tak vysílá do vesmíru kombinaci číslic – a ty přitahují z kosmu odpovídající energie. Vychází z původní posvátné Kabaly. Je numerologií, která položila veškeré základy pro dnešní moderní numerologii. Tato tradice má kořeny v esoterním judaismu. Předává se ústní formou, aby této moudrosti nemohl nikdo zneužít. Mohlo ji provozovat jenom pár vyvolených. Legenda tvrdí, že je to tajné učení, které předal Bůh Mojžíšovi na hoře Sinaj. Mojžíš je dále začal předávat svým vyvoleným mistrům. Kabala je tradicí patriarchů, která je učením o duchovním stvoření a pádu andělů, o skryté podstatě Boha a božských osob, učení o původním chaosu a hmotě a o obnovení světa v šesti dnech stvoření. Kabala se rozděluje na Kabalu praktickou, Kabalistickou magii a Karmicko-.kabalistickou numerologii. Karmicko kabalistická numerologie pracuje s vibracemi písmen a čísly do 100. Co všechno se dá zjistit z rozboru a rozebrat? Zjistit se dá lecos. Základní rozbor se dělá ze jména osoby. Vibrace našeho jména nás ovlivňují celý život. Denně nás někdo našim jménem oslovuje a jeho zvuk působí na naše energie. Působení našeho jména může být pozitivní, ale také negativní. Jméno může blokovat a nebo naopak uvolňovat a podporovat mnoho oblastí našeho života. Pokud chcete zjistit, jak vás ovlivňuje vaše jméno, potom si jej můžete nechat rozebrat přes karmicko kabalistickou numerologii. Rozebírat nemusíme jenom jméno. Můžeme si vypočítat vhodné datum důležité schůzky. Číslo domu ve kterém bydlíte ve vztahu k vašemu jménu . Partnerský vztah dvou lidí, ale také celé rodiny. Název nových webových stránek, název firmy. Jméno pro miminko, které se vám má narodit. Zjistit z rozboru se dá ve své podstatě všechno. Kabalistická numerologie a její rozbory jsou přesné, až z toho občas člověka mrazí.
Když na vás začnou čísla mluvit, je to úžasné. Už se na vás moc těším, při objevování souvislostí.

Jako na všech mých kursech nepůjde JEN o numerologii, ale o kolektivní práci, naladění, odbourávání bloků. Večer bych ráda, abychom se setkali při krátké meditaci.
Řeknu vám pár slov o tom, co vás čeká.

Těším se RaDi

1 thought on “Kurs Karmicko-kabalistické numerologie”

Napsat komentář