Kontakt, obchodní podmínky, jak se přihlásit

z bokuRadomíra Diana Nosálová

262 23 Kotenčice 90

Tel: 777 087 397

email: rahanur@seznam.cz

číslo účtu: 2205046001/5500

Všeobecné obchodní podmínky

Jak je možno se přihlásit na kurz, seminář nebo pobyt?

Je možno se přihlásit osobně, telefonicky nebo mailem.

Přihláška by měla obsahovat jméno, příjmení , celou adresu, kontaktní telefon a email. V neposlední řadě též druh předplatného, způsob platby a termín provedení platby. Vaše místo na kurzu je závazně rezervováno až po zaplacení kurzovného, není – li stanoveno jinak.

Potvrzené místo v kurzu platí pouze pro tento konkrétní kurz. Neodtančené hodiny je možné po předchozí dohodě odtančit ve všech kurzech školy.

Délka kurzů je 15 hodin. Délka jedné lekce je 60 minut. Slevy se nesčítají, v případě menšího počtu předplacených hodin nelze po vyčerpání předplacených lekcí doplatit rozdíl do zvýhodněné 15-ti hodinové ceny permanentky.

Kurzovné nelze vrátit ani odečíst z kurzovného na další kurz. V případě vážných zdravotních problémů lze dohodnout individuálně,
Storno poplatek

Vzhledem k tomu, že se začínají množit účastníci kursu, kteří odřeknou účast na poslední chvíli, jsem nucena zavést storno poplatek. Jedná se o 50 % z ceny kursu při zrušení  7 a méně dní před začátkem . 25%z ceny kursu při zrušení 14 dní před začátkem. Bude sloužit na pokrytí vytištěného barevného certifikátu, skript a také na úhradu ostatních vícenákladů.Semináře vyhlašuji čtvrt roku dopředu. Pokud se někdo přihlásí tak věřím, že svou přihlášku myslí vážně. Zavedla jsem zálohy, ale i ty jsou bohužel málo.Semináře jsou určené pro omezený počet účastníků. Jde o moje zaměstnání a při výpadku například 4 účastníků raději seminář zruším, než aby byl ztrátový. To si bohužel zatím nemůžu dovolit.

Děkuji za pochopení.

Jde o nepopulární opatření, bohužel je nutné.

Raha Nur

 

Napsat komentář