Začínáme s duchovnem

IMG_9889Termín: zatím není určen

Místo konání: Kotenčice 90 ( obec mezi Dobříší a Příbramí)

Pro koho je seminář určen?

Pro zájemce, kteří dosud jen tušili, že je něco víc než náš materiální svět a chtějí poznat, o co vlastně jde a čím by se měli do budoucna zabývat. Také pro ty, kteří byli k duchovnu přivedeni méně příjemným způsobem – nejčastěji se jedná o úmrtí ať už v rodině nebo blízkých přátel, o havárii, o nemoc. Zkrátka o důrazné upozornění osudu, že by se dotyčný měl změnit, měl by se více otevřít věcem, které pro něj do té doby byly mimo jeho zájem. Pokud to totiž neudělá, dostane ještě výraznější znamení od universa a tato znamení bohužel nebývají příjemná.

Začátek kursu v sobotu v 9 hodin, konec v neděli v 17.hodin.

Cena 1500 Kč

Info o kursu:

Seznámení se základy ezoteriky.

Přednáška na téma Živé esence, možnosti a využití, pro zájemce nabízím možnosti individuální konzultace a namíchání esence na míru.

Taneční dopoledne , základy léčivého a prožitkového tance, společné naladění, vhodné pro muže i ženy.

Jsou duchové? Jaká máme astrální těla? Máme čakry a co to je? Jakou mají barvu? Jaké můžeme použít druhy energií? Co je to reiki, shamballa? Na co můžeme používat kyvadlo? Opravdu se s ním dá léčit? Co jsou to Źivé esence? Na co je používat? Dá se dá léčit na dálku? Opravdu si můžu vytestovat své schopnosti? Na co mám nadání, čemu se mám věnovat? Co jsou to bioinformační krémy? Jak se dají využít?

Tyto a spousta dalších otázek mě napadaly, když jsem začínala s ezoterikou, Nalézt odpovědií není tak úplně jednoduché. Existují knihy, ale je jich velké množství různé kvality. Jedna moje známá hledala osobnost, se kterou by si mohla popovídat o zasvěcení do shambally, ale ne o tom co se dočteme všude, ale o vlastních prožitcích o tom co jsme zažili nebo třeba taky o tom co jsme vůbec nezažili. S další jsme probíraly diagnostiku na dálku. Lze vůbec poznat na dálku jak je na tom třeba náš známý? Jestli je v pohodě nebo jestli mu něco chybí? Můžeme vyladit své dítě? Máme na to povolení? Je to v jeho zájmu?

Když jsem se začala zajímat o duchovno, byla jsem jedna velká tabula rasa. (Tabula rasa znamená původně oškrábanou a uhlazenou voskovou psací tabulku, jaké užívali staří Římané. Výraz se užívá jako metafora ve stejném významu jako české „nepopsaný list“: znamená médium, na něž se dá psát, na něž však (zatím) není nic napsáno. ,wikipedie)

Tenhle čistý list se začal velmi rychle popisovat. Co bylo zajímavé s každou odpovědí, kterou jsem dostala se objevilo ještě více otázek. A tak to bylo pořád dokola. Asi dva roky jsem měla neuvěřitelnou chuť se dozvědět naprosto všechno. Byla jsem jako houba, která do sebe nasávala různé vědomosti, chodila na semináře, na festivaly a snažila se zjistit vše o podstatě života, o zákonitostech v současných i minulých životech.

Jak mi říkala jedna moje známá, jednu dobu jsem o tom, co jsem se učila pořád mluvila. Měla jsem potřebu se podělit s ostatními, svět, který jsem objevovala, byl tak barevný a krásný a já nechápala, že i ostatní nechtějí vidět to stejné co já. Postupně jsem přestávala hovořit a víc a víc naslouchala. Dnes už hlavně sedím a poslouchám. VÍM. Ale dělím se, jen když je zájem. Naučila jsem se rozlišovat, co před kým mohu říci. Kde je vhodné se bavit o počasí a kde můžu i o energiích. Dnes už nemám problém i v čistě technickém prostředí vzít lžíci a ohnout ji, ale proč bych to dělala? Nemám potřebu někomu dokazovat, že to umím. Občas to udělám, protože mám pocit, že někteří lidé si potřebují sáhnout na to „něco“, na to nehmatatelné. Když se na to podívám z numerologického hlediska tak pokud mají lidé v duchovní části pyramidy materiální číslo 4, sahám po lžíci už automaticky. Dnes už to má vždycky svůj hlubší důvod.

Ráda bych Vás seznámila se základy, s tím co já postupně a někdy i klopotně objevovala, co se můžete a taky nemusíte chtít naučit. Každý má svoji cestu, ale aby po ní mohl jít, musí vědět, že zrovna tahle cesta existuje. Když chce číst knihu života, měl by poznat a naučit se písmena. Pak už je na něm zda bude číst od začátku nebo od prostředka, nebo nebude číst vůbec. Je to jeho volba.

Napsat komentář