Léčivé účinky konopí a Základy aromaterapie

Moji milí

Ráda bych Vás pozvala na kurs , který se skládá ze dvou částí. První se jmenuje Léčivé účinky konopí a druhý Základy Aromaterapie.

Začátek kursu je v sobotu v 9 hodin, konec v neděli cca v 17hodin. Po dohodě lze přijet už v pátek.

Termín kursu: 24.-25.9.2016

Místo : Kotenčice 90

Tentokrát je možno přijet jen na jednu část kursu.

Cena semináře Léčivé účinky konopí je1600 Kč. Základy aromaterapie 1000Kč. Cena celého víkendu je 2200 Kč .

V ceně kursu jsou skripta, jídlo a pití po celý víkend, uděláme si a domů si odnesete kvalitní vlastnoručně vyrobený krém, který si sami aromatizujete. V ceně je též pro každého účastníka semináře malé překvapení.

Po předchozích zkušenostech jsem se rozhodla, že na seminář bude záloha ve výši 50 %. Měla by zamezit neodůvodněné neúčasti. Záloha je splatná do 15.9. na účet 2205046001/5500. Počet míst je omezen.

Info o kursu

Léčivé účinky konopí

Tento seminář bude učit Jiří Konopník Šedý.

Je zakládajícím členem sdružení nezávislých osob, které vlastní Konopnou apatyku v Mariánských lázních ,Konopnou farmu Sativa Manufacture a zvolený ředitel . Sativa je nezisková organizace . Sami vyrábí výborný konopný olej ,zpracovávají konopí, mnoho let se zabývají výrobou koloidního stříbra a zlata .

Seznámí nás se základními znalostmi o konopí, o využití k léčebným účelům. Součástí bude i kniha o konopí a malé překvapení.

Druhý den se podíváme po vůních. Vyzkoušíme si základní vůně, povíme si o jejich vlastnostech a využití v kontextu kosmetiky a praktických rad, uvaříme si krém. Za zvýhodněnou cenu si budete moci nakoupit a sami dovonět i více krémů. Jeden máte v ceně semináře.

Aromaterapie je velmi obsáhlý obor. Nahlédneme do kuchyně vůní. Kromě základního přehledu olejů si vyzkoušíme stejné vůně od různých firem, řekneme si o praktickém použití vůní. Kromě klasického seznámení s aroma oleji propojíme více metod a léčebných postupů . Podíváme se na využití v kosmetice, léčebné použití, ale též využití olejů v magii.

Ráda používám věci správně a proto je pro mě důležité vědět, který olej je tlumící, který naopak vybudí moji pozornost. Který mohu použít jako léčebný prostředek a kde jsou kontraindikace

Budu se na vás moc těšit, přihlášky posílejte mailem na adresu rahanur@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 777 087 397 nebo osobně.

S láskou Radomíra Diana Nosálová

Napsat komentář