Zelené setkání, aneb kotenčický slet

Zelené setkání

Moje milé pokračujeme ve volném cyklu prožitkových seminářů nebo jim pořád můžeme říkat Kotenčické Slety. Nemusíte nutně být na všech, ale je to lepší, protože váš pohled a hlavně prožitek barev bude ucelený. Každý seminář je samostatný, je o dané skupině lidí, prožitky jsou jedinečné. Minule jsme projevovaly svoji sílu. Některým přihlížejícím na zahradě málem vypadly oči údivem J. Půjdeme dál. Se 4.čakrou se dostáváme k té naší duchovnější polovině. Spodní polovinu těla už byste měli mít ukotvenou, teď je na řadě srdce a napojení nahoru.

Termín zeleného setkání je: 22.-23.10.2016

Místo: Kotenčice . Tento seminář je určen pro aktivní tanečnice a zatím je vypsán jako uzavřený.

Po zkušenostech jsem se rozhodla zavést zálohovou platbu na účet. Přislíbené a na poslední chvíli odřeknuté účasti jsou velmi nepříjemné. Tato záloha pomůže pokrýt alespoň vzniklé náklady. Zálohu ve výši .. pošlete na účet 2205046001/5500 do 12.10.2016

Čtvrtá čakra má barvu zelenou, v některých systémech i růžovou. Proto prosím přijďte pokud možno v zelené nebo růžové barvě.

Chtěla bych poděkovat účastnícím předchozích seminářů. Moc si vážím vaší důvěry a chuti na sobě pracovat. Hodně lidí mnoho mluví o tom ,jak pracují, ale když mají přijít, projevit se, tak mají najednou „neodkladné“ činnosti. Proto o tom jen nepřemýšlejte, ale přijďte.

 

Těším se na vás na láskyplném setkání.

Raha Nur

Tento seminář je primárně určen pro aktivní tanečnice. Počet míst je omezen, proto prosím s přihlášením neváhejte.

Napsat komentář