Ochranný seminář

img_0218

Seminář na téma : Ochranný seminář
Termín: 7.-8-1-2016 a 28.-29.1.2016
Tentokrát poprvé vypisuji dva podobné semináře. První termín je již plně obsazen. Druhý termín je určen pro mírně a středně pokročilé.
Cena 1600,-Kč
Místo: Kotenčice 90
Jedná se o završení čakrových seminářů. Podtext by mohl znít i černý, ale to je silné slovo a nechci ho takto nazývat. Každopádně počítejte pokud možno s černo-bílým oblečením. Na dvě hodiny se oblečeme do černého a pak vyměníme buďto triko nebo kalhoty za bílý kus oblečení. Celý víkend už pak budeme chodit v černo-bílé.
Mám pro vás i tentokrát připravena mentální cvičení zaměřená na vlastní ochranu. Tento seminář se mi jeví jako velmi důležitý a skoro bych řekla, že účastnit by se měl každý. Připravuji skripta, ráda bych zařadila cvičení, seminář bude více prožitkový a proto je těžké ho slovy popsat. Mám za sebou již první vlaštovku na Moravě a musím říct, že to byl opravdu silný seminář.

Budeme klást důraz na svoji ochranu, na pocity při příjemných, ale i nepříjemných signálech. Co si s nimi počít? Co je velmi důležité tak tzv. „doběhy“. Co s nimi? Jak je eliminovat pokud možno na minimum?Jak porozumět znamením, která dostávám? Co mi říká Bůh? Je moje napojení na Universum správné , čisté a dostatečně silné?
Jak kráčet správnou cestou? Jak se sebou nenechat manipulovat, vysávat se, jak se bránit proti útokům. Zkusíme očistné rituály, vykuřovadla, praktické rady.

Přihlášky posílejte mailem na adresu rahanur@seznam.cz. Zálohovou platbu ve výši 800 Kč pošlete na účet 2205046001/5500.
Prosím do 20.prosince se přihlaste, pokud se chcete účastnit prvního nebo i druhého semináře.
Zálohovou platbu pošlete v případě prvního termínu do 25.12., u druhého termínu do 20.1.2017.
Děkuji za pochopení
Těším se na vás RaDi

Napsat komentář