Duchovní abeceda – A – Asyrské léčení


Duchovní abeceda – A Asyrské léčení

Moji milí. Už delší dobu nosím v hlavě vizi volného pokračování vzdělávacích seminářů. Zatím jsem je pojmenovala Duchovní abeceda. Ráda bych, abychom se podívali na jednotlivá témata, v abecedním pořadí. Zamyslíme se, někdy více, někdy méně nad zajímavými tématy. Probereme je společně. Vždy bude jedno téma nosné. K tomu pár doplňkových. Ta doplňková témata nebudou menší, jen jim na semináři budeme věnovat méně času.

Koncept volného pokračování se mi moc líbí. Dá nám šanci se na duchovno podívat z jiného úhlu. Jít více do hloubky. Začíná úplně nová etapa seminářů, která bude volně pokračovat pár let. Je to velmi důležité. Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že budu pořádat semináře, nevěřila bych mu. Dnes mám pocit, že je to přesně to, co mám dělat. Moje semináře jsou jiné, komplexní. Používáme všechny smysly. Kromě vědomostí ukotvíme nové znalosti i jídlem, které nezatěžuje, používáme krémy a vůně, které jsem vyráběla, sluch nám vyladí příjemná hudba. Moje krémy jsou vyráběné z mnou sbíraných bylin, používám moji řadu Živých esencí. Dost často mi říkají, že kromě příjemného pocitu na pleti fungují i jako bachovy esence. Pohyb, vůně, pohled, mluva, zapojíme všechny smysly. Jak asi tušíte, celou dobu s vámi pracuji i na neverbální úrovni. To co se děje na seminářích se odehrává částí slovy, ale částí beze slov. Účinky semináře přetrvávají čím dál delší dobu. Učí vás ukotvit se do nových energií, převibrují vás na vyšší úroveň. Špatně se popisuje slovy, co vše se tu děje. Řekly jste mi, že tu čas není. Někdy je to tak, že se zastaví, plyne pomalu, někdy naopak rychle. Když se podívám zpětně tak mi přijde, že tu jste vždy tak týden a ne víkend.

Kolektivní práce u nás v domě je něco, co se velmi těžko popisuje. Jde o něco velmi neobvyklého, pěkného, přínosného. Musí se to zažít.

 

Na prvním setkání se blíže seznámíme s Asyrským léčením. Jde o způsob léčení, který používala Džuna Davitašvili. Jde o bezkontaktní způsob léčení. Ráda bych ho probrala do hloubky. Součástí semináře jsou i naladění( nechci tomu říkat zasvěcení). Tento způsob léčení můžete používat i u svých blízkých.

Kromě asyrského léčení se podíváme ještě na auru a anděly. Vysvětlíme si základní aurická těla a způsob jak s nimi pracovat. U andělů bych se ráda zastavila u signálů, kterými je vnímáme a pak o propojení s nimi.

Cena : 1600 Kč

V ceně semináře jsou skripta, jídlo a pití po celou dobu semináře.

Termín:25.2. – 26.2. Začínáme v sobotu v 9 hodin ráno, končíme v neděli cca v 15 hodin.

Po dohodě lze přijet i v pátek.

Přihlášky posílejte mailem do 15.2. 2017na adresu rahanur@seznam.cz. Zálohovou platbu ve výši 800 Kč pošlete na účet 2205046001/5500 do 18.2. V případě individuálních požadavků mě prosím kontaktujte.

Těším se na vás RaDi

Napsat komentář