Postavme se svým démonům

Seminář na téma : Postavme se svým démonům

Termín: 24. 25.3.2018

Cena 2000,-Kč

Místo: Kotenčice 90

Poprvé v historii seminářů nebudu na školení sama. Je mi velkou ctí a potěšením přivítat a teď nevím jak to říct asistentky, pravé ruce J) Janu Freyu Konečnou a Petru Kaisu Rydlovou.

Je pro mě velmi důležité vědět, že na naši práci nebudu sama, ale energeticky ji budeme zastřešovat ve třech.

Tento seminář vznikl na základě vašich požadavků. Děje se hodně věcí. Kruh se uzavírá, co jsme si ještě neodžili tak odžíváme teď. Ukončujeme staré energie a fungujeme s novými.

Společně máme jedinečnou šanci dořešit co je třeba, rozklíčovat děje, co žijeme a posunout se dál.

Mám pro vás i tentokrát připravena mentální cvičení zaměřená na vlastní ochranu. Tento seminář se mi jeví jako velmi důležitý a skoro bych řekla, že účastnit by se měl každý. Připravuji skripta, ráda bych zařadila cvičení, seminář bude více prožitkový a proto je těžké ho slovy popsat.

Pokusím se odpovědět na vaše otázky. Mohou to být i tyto. Jak porozumět znamením, která dostávám? Co mi říká Bůh? Je moje napojení na Universum správné , čisté a dostatečně silné?

Jak kráčet správnou cestou? Jak se sebou nenechat manipulovat, vysávat se, jak se bránit proti útokům? Zkusíme očistné rituály, vykuřovadla, praktické rady.

 

Přihlášky posílejte mailem na adresu rahanur@seznam.cz. Zálohovou platbu ve výši 800 Kč pošlete na účet 2205046001/5500.do 20.3.2018

Děkuji za pochopení

Těším se na vás RaDi

Napsat komentář