Proč se přihlásit na kurs o čakrách? Proč se přihlásit na moje semináře ?

Proč se přihlásit na kurs o čakrách? Proč se přihlásit na moje semináře ?
Často se mě ptáte, proč je dobré  přijít na kurs. Co vám to  přinese? Řekla jsem si, že napíšu pár řádků a kdo bude chtít tak si je přečte. Ušetří mi to čas s odpověďmi.
Pokud se chcete začít duchovně vzdělávat  je toto základní kámen poznání. Mám zkušenost, že dobrovolné vzdělávání se není až tak časté. Většinou nás na duchovní cestu posune nějaká tragická nebo mírně řečeno dramatická událost v našem životě. Máme několik možností: – Neposlouchat, tím pádem se dramatické a řekla bych, že někdy až katastrofické události budou opakovat a stupňovat. Lidé jsou nemocní, strašně se „diví“ proč je bolí ta kyčel, když jdou přece správně. Kdyby šli správně tak je kyčel nemusí bolet. Někdo má rýmu a nechce pochopit, že jde o jeho vnitřní pláč nebo že mu prostě a jednoduše něco nevoní. Nejčastěji mu nevoní jeho vlastní život.
-Poslouchat, snažit se pochopit, proč se nám něco děje, poučit se z toho a už chyby neopakovat.
To se velmi lehce řekne, ale hůř dělá.
Opakovaně se setkávám s tím, že člověk se jen ochomýtne kolem nějakého vědění, projde jedním seminářem a už si myslí, že ví vše. Dělá i to co nemá, zahrává si, s čím nemá a v lepším případě se pak dostane ke mně nebo někomu mně podobnému a dáváme dohromady důsledky jeho neuvážených činů. Píšu v lepším případě, protože v horším ho to tak utrhne z reality, že může skončit v psychiatrické péči.
Existuje lepší cesta. Poznávat velmi opatrně naše vjemy, prohlubovat cítění energií a možnost vyzkoušet si pod dozorem silnější a silnější signály.
Můžeme jít cestou sebevzdělávání. Ale musím říci, že je to cesta velmi těžká, plná planých odboček a zákrut, vykoupená bolestí. Pokud najdeme někoho, komu můžeme věřit, je daleko lepší nechat se vést, vyzkoušet si pod dozorem nabízené cesty a pak se vydat cestou svojí. Ta se bude velmi pravděpodobně lišit, ale je to tak v pořádku.
Na semináři o čakrách si povíme o energetických centrech, dostanete skripta, ale to se dá najít lehce na internetu. Nosná část je praktické vyzkoušení a naladění se, poznání, že existují i vjemy, které jsme doteď necítili nebo nevnímali. Naučit se rozpoznávat tyto jemnohmotné signály je pro mě tou alfou a omegou, kterou byste si měli na semináři vyzkoušet.
Jde o velmi silné vjemy a účastníci semináře jsou překvapeni tím, že objevili pro sebe zcela nový svět. Je to úžasné, objevující, osvobozující.
Všechny své semináře zastřešuji svojí energií. Kdo chodí častěji ví, že je mu u mě dobře. Špatně se to vysvětluje, musí se to zažít. Pocit, že jsme „doma“, že nám nikdo neublíží, že jsme chráněni, nám pomůže se otevřít. Semináře jsou z velké části neopakovatelné. Není tu možnost, že teď se mi to nehodí tak přijdu za měsíc na stejný seminář. Tak to u mě nefunguje. Proto velmi doporučuji, pokud váháte, přijďte. Protože jen tak můžete říct, že víte, že jste to zažili . A i když vaše cesta bude později trochu jiná tak tento kámen vzdělání vám velmi pomůže vydláždit vaši cestu poznání.
S láskou RaDi